Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Опубліковано:
Завершено
 • артиста-вокаліста (соліста)провідного майстра сцени (сопрано),
 • артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії (бас, баритон),
 • артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії (сопрано, меццо-сопрано),
 • артиста-вокаліста (соліста) 2-ї категорії (сопрано) 

Дата і місце проведення конкурсу:  08 грудня 2021року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

 • для артиста-вокаліста (соліста), провідного майстра сцени) вища освіта другого або першого рівня відповідного напрямку підготовки (магістр або бакалавр); стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) вищої  категорії не менше 5 років;
 •  для артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії – вища освіта другого або першого рівня відповідного напряму підготовки (магістр або бакалавр); стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) I-ї категорії не менше 2 років;
 • для артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії – вища освіта другого або першого рівня відповідного напряму підготовки (магістр або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи; для бакалавра – стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) 2-ї категорії не менше 2 років;
 • для артиста-вокаліста (соліста) 2-ї категорії – вища або фахова передвища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, бакалавр або молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Для  участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

 • заява у довільній формі;
 • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документу, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності);
 • копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме;
 • отримали сертифікати про повний курс вакцинації.

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:   

Перший етап конкурсу – розгляд документів, поданих претендентами.

Другий етап конкурсу складається з двох турів.

Перший тур – виконання під рояль 2-х різнопланових арій за вибором претендента, в яких би він міг продемонструвати професійне володіння голосом, повний діапазон та музикальність.

Другий тур – виконання в супроводі оркестру у глядацькій залі театру одну-дві з наступних арій:

Сопрано (провідний майстер сцени): Дж. Верді «Аїда» – арії Аїди на вибір, «Сила долі» – мелодія Леонори, «Трубадур» – арії Леонори на вибір, П.Чайковський «Пікова дама» – арії Лізи на вибір, О. Бородін «Князь Ігор» – арії Ярославни на вибір.

Сопрано ( 1-а та 2-а категорії): В. Моцарт «Дон Жуан» – арія Церліни, Дж. Россіні «Севільський цирульник» – арія Розіни, Ж.Бізе «Кармен» – арія Мікаели, Дж.Пуччіні «Богема» – арія Мюзетти, Г. Доніцетті «Любовний напій»  – арія Адіни, Ш.Гуно «Ромео та Джульєтта» – вальс Джульєтти, Дж. Верді «Трубадур» – арія Леонори (1 дія), П. Чайковський «Іоланта» – аріозо Іоланти, П.Чайковський «Пікова дама» – арії Лізи на вибір.

Меццо-сопрано : Ж.Бізе «Кармен» – арії Кармен на вибір, Ф. Чілеа «Адрієна Лєкуврер» – арія принцеси Де Буйон, К. Сен-Санс «Самсон та Даліла» – арії Даліли на вибір.

Баритон: Дж. Россіні «Севільський цирульник – каватина Фігаро, Р. Лєонкавалло «Паяци» – пролог, П. Чайковський «Евгеній Онегін»-арії Онегіна по вибору, «Пікова дама» – арія Єлецького, «Іоланта» – арія Роберта.

Бас: Дж. Россіні «Севільський цирульник» – арія Базіліо, В. Моцарт «Дон Жуан» – арія Лепорелло, Дж. Верді « Набукко» – реч. та каватина Захарія, «Макбет» – арія Банко,  П. Чайковський «Іоланта» – аріозо короля Рене.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов¢язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 10.00 год. 19 листопада до 17.00 год. 03 грудня  2021 року за адресою: 65026 м.Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб.49) та на електронну адресу [email protected];

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів  театром за тел. (048)780-15-16