Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ОГОЛОШЕННЯ про проведення засідання Комісії з питань розподілу коштів та/або передачі коштів для задоволення потреб культури, мистецтв, креативних індустрій, охорони і збереження культурної спадщини, культурних цінностей, підтримки суб’єктів у сфері медіа

Активне

Відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб культури, мистецтв, креативних індустрій, охорони і збереження культурної спадщини, культурних цінностей, підтримки суб’єктів у сфері медіа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від          17 травня 2022 р. № 616 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2024 р. № 118) ОГОЛОШУЄТЬСЯ проведення 24 квітня 2024 року о 12 год. засідання Комісії з питань розподілу коштів та/або передачі коштів для задоволення потреб культури, мистецтв, креативних індустрій, охорони і збереження культурної спадщини, культурних цінностей, підтримки суб’єктів у сфері медіа (далі – Комісія).

Засідання Комісії відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Івана Франка, 19, кімната 102.

На засідання Комісії запрошуються члени Комісії, утвореної згідно з наказом Міністерства культури та інформаційної політики України № 250 від 02.04.2024 «Про утворення комісії з питань розподілу коштів та/або передачі коштів для задоволення потреб культури, мистецтв, креативних індустрій, охорони і збереження культурної спадщини, культурних цінностей, підтримки суб’єктів у сфері медіа».