Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Оголошення про розгляд Київським окружним адміністративним судом адміністративної справи №640/17785/22

Активне

За позовом Заступника Генерального прокурора звернувся до Міністерства культури та інформаційної політики України, третя особа: Національний музей народної архітектури та побуту України про:

Визнання протиправними та нечинними абз. 2 п. 1 та п. 2 наказу Міністерства культури і туризму України від 27.08.2007 № 984/0/16-07 (щодо затвердження меж та режимів використання зон охорони (скориговані) Музею народної архітектури та побуту Національної академії наук України (с. Пирогів) з урахуванням вимог Указу Президента України від 25.06.2007 № 553, визначених науково-проектною документацією, розробленою Науково-дослідним проектним інститутом містобудування і погодженою Національною академією наук України, Державною службою з питань національної культурної спадщини, Головним управлінням земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації, Головним управлінням охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації та комунальним обʼєднанням «Київзеленбуд», та щодо визнання такими, що втратили чинність зони охорони Музею народної архітектури та побуту Національної академії наук України, затверджені Міністром культури і туризму України від 30.12.2005).

Зобовʼязання Міністерство культури та інформаційної політики України, як уповноваженого субʼєкта владних повноважень у спірних правовідносинах, прийняти нормативно-правовий акт з метою встановлення меж і режимів використання зон охорони Національного музею народної архітектури та побуту України.

Підготовче засідання призначено на 29.04.2024 о 13:00.