Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад кадрового складу художнього та артистичного персоналу комунального закладу «Муніципальний театр «Дім актора»

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад кадрового складу художнього та артистичного персоналу комунального закладу «Муніципальний театр «Дім актора»

Комунальний заклад «Муніципальний театр «Дім актора» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • головний режисер – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

 • головний художник – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); післядипломна освіта в галузі управління; стаж роботи за професією художника не менше 3 років;

 • головний балетмейстер – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією балетмейстера не менше 3 років.

 • головний диригент – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією диригента не менше 3 років.

 • режисер-постановник – 2 штатні одиниці

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму  підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

 • художник по декораціях – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3-х років.

 • художник з освітлення – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без  вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

 • дизайнер – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією не менше 3 років.

 • медіа-художник – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією не менше 3 років.

 • артист оркестру – 6 штатних одиниць

Кваліфікаційні вимоги:

 •  артист оркестру вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією артиста оркестру І категорії не менше 3 років;
 • артист оркестру І категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); стаж роботи за професією артиста оркестру II категорії не менше 2 років;
 • артист оркестру ІІ категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи;

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: висока виконавська майстерність і музична культура; досконале володіння навичками читання оркестрових партій з листа.

 • актор театру – 7 штатних одиниць

Кваліфікаційні вимоги:

 • актор театру вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією актора І категорії не менше 3 років;
 • актор театру І категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); стаж роботи за професією актора II категорії не менше 2 років
 • актор театру ІІ категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності.

 • артист балету – 13 штатних одиниць

Кваліфікаційні вимоги:

 • артист балету вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років;
 • артист балету І категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); стаж роботи за професією артиста балету II категорії не менше 2 років
 • артист балету ІІ категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: виразні хореографічні, музичні і сценічні здібності, висока виконавська майстерність; яскрава творча індивідуальність.

 • звукооператор – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), стаж роботи не менше 1 року.

 • звукорежисер – 0,5 штатної одиниці

Кваліфікаційні вимоги: повна  вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією звукорежисера не менше 3 років.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі у довільній формі. До заяви додаються такі документи:

 • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копію трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме, портфоліо.

Претенденти мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних ролей, партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 17:00 години
26 травня 2023 р.
 включно за поштовою адресою: 69017, м. Запоріжжя,
вул. Наукового містечка, буд. 35 та/або на електронну адресу [email protected] (скан-копії всіх документів у форматі PDF з темою листа «конкурс»).

Форма працевлаштування – контрактна.

Дата проведення конкурсу: 27-28 травня 2023 року

Місце проведення конкурсу:

Комунальний заклад «Муніципальний театр «Дім актора», м. Запоріжжя,
вул. Наукового містечка, буд.35.

Конкурс проводиться у два етапи:

 • перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 27 травня 2023 року о 10:00 у приміщенні КЗ «Муніципальний театр «Дім актора» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд.35.
 • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників та учасниць конкурсу:

27 травня 2023 року о 12:00 у приміщенні КЗ «Муніципальний театр «Дім актора» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд.35 – претенденти на посади артистичного персоналу (артист оркестру, артист балету, актор театру).

Початок реєстрації кандидатів об 11:30.

28 травня 2023 року о 12:00 у приміщенні КЗ «Муніципальний театр «Дім актора» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд.35 – претенденти на посади художнього персоналу (головний режисер, головний балетмейстер, головний диригент, головний художник, режисер-постановник, художник по декораціях, художник з освітлення, звукооператор, звукорежисер, дизайнер, медіа-художник).

Початок реєстрації кандидатів об 11:30.

Витрати на проїзд та проживання під час проведення конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.

Інформацію про результати конкурсного відбору буде оприлюднено згідно з чинним законодавством.

Додаткова інформація за телефоном:  +380957765432.

Електронна адреса: [email protected].

Взяти участь

Взяти участь у конкурсі
Гібридна війна спонукала українців забути про свою миролюбивість і готуватися до спротиву. Щоб захистити сім’ї і рідні міста, все більше людей записується на військові вишколи.

  Дякуємо за Ваш запит!
  Найближчим часом ми його опрацюємо та з Вами зв’яжемось