Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Оголошення щодо подання заявок з метою формування рекомендацій для включення до переліку робіт і заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів, які належать до сфери управління МКІП

Опубліковано:
Завершено

«Відповідно до пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури та інформаційної політики для розвитку закладів загальнодержавного значення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 473 (далі – Порядок), МКІП оголошує прийом заявок з метою формування переліку робіт і заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів, що належать до сфери управління МКІП (далі – перелік закладів).

Формування рекомендацій щодо включення до переліку закладів здійснюється комісією із складу представників МКІП. З метою формування комісією рекомендацій для включення до переліку закладів Порядком визначено пріоритетність.

Заявки подаються у довільній формі супровідним листом на електронну адресу: [email protected], у темі листа необхідно зазначити «подання заявки». Заявки прийматимуться до кінця робочого дня 20 травня 2021 року.

У разі включення до заявки робіт з будівництва, реконструкції, реставрації, проведення капітального ремонту будівель/приміщень і споруд необхідно до листа додати сканкопію експертного звіту щодо розгляду проектної документації.

Звертаємо увагу, що відповідно до вимог Порядку, виділення бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, реставрацію, проведення капітального ремонту закладів здійснюється за умови наявності затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної, науково-проектної документації та інших документів, які є обов’язковими відповідно до законодавства.»