Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Оголошення щодо результатів першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка»

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до частини шостої статті 21-5 Закону України «Про культуру» інформуємо про наступне.

За результатами першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка», яке відбулося 12 квітня 2021 року, допущені до участі в доборі на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» наступні кандидати:

 

  1. Босак Тарас Володимирович

  2. Гончарук Олена Юріївна

  3. Душутін Олексій Вікторович

  4. Колесник Ірина Олександрівна

  5. Калюжний Денис Вікторович

  6. Лавренюк Олена Ярославівна

Друге засідання відбудеться 15 квітня 2021 року об 11:00 в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (м. Київ, вул. І. Франка, 19, каб. 102).

Увага! Для дотримання встановлених карантинних обмежень та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 акредитація не здійснюватиметься! За перебігом засідання можна слідкувати на ютюб-каналі МКІП за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCgLarZawhgHPjKy008t3Y2w