Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ЗАПОРІЗЬКОГО МУНІЦИПАЛЬНОГО ТЕАТРУ-ЛАБОРАТОРІЇ «Ві»

Опубліковано:
Завершено

02.09.2022

Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві» (надалі Театр «Ві») (69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497,

Оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1.Художній персонал:

 

«Головний режисер» – одна вакантна посада

Кваліфікаційні вимоги:

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за відповідною професією (спеціальністю) режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: стратегія розвитку театру на 1-3-5 років, рівень володіння англійською та німецькими мовами С1.

Бажано: досвід участі постановок у театральних фестивалях України та за кордоном, рекомендації з попередніх місць роботи.

«Режисер постановник» – 0,5 ставки

Кваліфікаційні вимоги:

     Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера – не менше 3 років.

Бажано: досвід участі постановок у театральних фестивалях України та за кордоном, рекомендації з попередніх місць роботи.

«Художник оформлювач» 0,25 ставки

Кваліфікаційні вимоги:

     Базова вища освіта (бакалавр, молодший спеціаліст) за напрямом підготовки “Мистецтво” (спеціальності “Дизайн”, “Образотворче мистецтво”), без вимог до стажу роботи.

«Завідувач художньо постановочною частиною» 0,5 ставки

Кваліфікаційні вимоги:

       Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

«Художник по костюмах» 0,5 ставки

Кваліфікаційні вимоги:

       Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією костюмера 3 розряду не менше 1 року.

2.Артистичний персонал

«Актор Iкатегорії» одна вакантна посада

Кваліфікаційні вимоги:

      Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією «Актор драми» ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності, виконання ролей у виставах.

 

«Актор IIкатегорії» вакантна посада (1,75 ставки)

Кваліфікаційні вимоги:

       Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст, спеціаліст, магістр). До конкурсу допускаються випускники, а також студенти останнього курсу театральних навчальних закладів.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності, виконання ролей у виставах.

 

Дата і місце проведення конкурсу:

 02.09.2022 р.; 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35 (другий поверх).

 

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 01.09.2022 р.

 

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Театру «Ві» заяву про участь в конкурсі у довільній формі терміном до 01.09.2022 р.

До заяви додаються такі документи:

–       особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

–       копію документа, що посвідчує особу;

–       копію трудової книжки (за наявності);

–       копію документу про освіту за відповідною спеціальністю;

–       творче резюме, портфоліо.

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у Театрі «Ві». Працівники, які знаходяться з Театром «Ві» в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

–       перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 02 вересня 2022 року о 12:00 за адресою: 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35, Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»;

–       другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу:             02 вересня 2022 року о 13:00 за адресою:69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35, Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»

(початок реєстрації – о 11:00).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

–       Для довідок: 0661286774 – заступник голови: Задко Лілія Миколаївна – заступник директора ЗМТЛ «Ві»;

електронна адреса: e-mail:[email protected]

 

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу Театр «Ві» житлом не забезпечує.

Дата оприлюднення результатів конкурсу.

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.