Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Оголошено конкурс на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд» Виконавчий директор Українського культурного фонду обирається Наглядовою радою Фонду за результатами публічного та прозорого конкурсного добору у порядку, визначеному Регламентом Наглядової ради Фонду. Контракт з обраним Виконавчим директором Фонду укладається Міністерством культури та інформаційної політики України строком на три роки.

За результатами засідання Наглядової ради Фонду, яке відбулось 4 лютого 2021 року, прийнято рішення про оголошення конкурсного добору на посаду Виконавчого директора Українського культурного фонду. Строк прийому документів – з 08 лютого по 09 березня 2021 року.

До повноважень Виконавчого директора Фонду належить:

  • організація та здійснення управлінням поточною діяльністю Українського культурного фонду;
  • забезпечення моніторингу реалізації проектів, що здійснюються за підтримки Українського культурного фонду;
  • прийняття рішення про відсторонення експертів від участі в експертному відборі проектів, реалізація яких здійснюватиметься за підтримки Українського культурного фонду, за наявності конфлікту інтересів;
  • звернення до Голови Наглядової ради Фонду з пропозицією про проведення засідання Наглядової ради Фонду;
  • виконання інших повноважень відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд», Положення про Український культурний фонд та Регламенту Дирекції Фонду, тощо.