Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ОПЕРАТИВНО! Міністр оборони України обговорив з іноземними стратегічними радниками ситуацію в Керченській протоці

Опубліковано:
Завершено

Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з іноземними стратегічними радниками високого рівня Комітету реформ Міноборони України та ЗСУ.

Міністр поінформував іноземну делегацію про поточну ситуацію, що склалася в Азово-Чорноморському басейні, пов’язану з незаконними агресивними діями РФ стосовно корабельної групи ВМС ЗСУ та наголосив, що морський похід був плановий для проведення ротації групи катерів, які знаходяться в районі порту Маріуполя:

«На групу українських кораблів був здійснений напад, який рахується як агресія. Враховуючи ситуацію, яка склалася та має тенденцію до загострення, було прийнято рішення про введення воєнного стан У разі відсутності загроз та стабілізації ситуації, він, звичайно ж, буде скасований. Наразі це необхідний превентивний захід для відпрацювання всіх процедур всередині ЗСУ, проведення короткотривалих зборів резерву першої черги та навчань підрозділів територіальної оборони».

http://www.mil.gov.ua/news/2018/11/30/ministr-oboroni-ukraini-obgovoriv-z-inozemnimi-strategichnimi-radnikami-visokogo-rivnya-situacziyu-v-kerchenskij-protoczi-ta-proczes-vprovadzhennya-reform/?fbclid=IwAR1flFujANZ4UpOWK1coZMYiWaRvqueP_GtfMiIgdVxIqWgNvoxuIS1K_5A