Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування циркової діяльності».

Активне

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування циркової діяльності» (далі – Законопроект), аналізу регуляторного впливу до Законопроекту з метою одержання зауважень і пропозицій до нього від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Законопроект розроблено Міністерством культури та інформаційної політики України в порядку власної ініціативи та в дусі підтримки всіх законодавчих ініціатив стосовно посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами, а також заходів, щодо гуманного ставлення до тварин, які живуть поруч з людиною.

Метою прийняття акта є впорядкування циркової діяльності та заборона використання диких тварин в розважальній діяльності.

Законопроект оприлюднено шляхом розміщення на офіційному вебсайті Міністерства культури та інформаційної політики України за посиланням https://mkip.gov.ua/content/proekti-regulyatornihaktiv.html.

Аналіз регуляторного впливу до Законопроекту оприлюднено шляхом розміщення на офіційному вебсайті Міністерства культури та інформаційної політики України за посиланням https://mkip.gov.ua/content/analizi-regulyatornih-aktiv.html.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом трьох місяців, з дня оприлюднення Законопроекту у письмовій та електронній формі за такими адресами:

Міністерство культури та інформаційної політики України

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601

Адреса електронної пошти: [email protected]