Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Повідомлення про початок добору кандидатури на посаду Уповноваженого із захисту державної мови

Опубліковано:
Завершено

Міністерство культури та інформації політики України відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» повідомляє про початок добору кандидатури на посаду Уповноваженого із захисту державної мови (далі – Уповноважений).

1. Строк приймання документів на участь у доборі
Документи на участь у доборі приймаються з 20 травня 2020 року по 25 травня 2020 року включно.

2. Умови проведення добору 
До участі у доборі допускаються громадяни України, віком не молодше 35 років, які мають вищу освіту, володіють державною мовою та англійською мовою, мають досвід правозахисної діяльності або досвід діяльності із захисту державної мови та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнями виконувати відповідні посадові обов’язки.

До участі у доборі не допускаються особи, які:

 • були притягнуті до відповідальності за порушення вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі – Закон);
 • брали участь у спробах запровадження офіційної багатомовності всупереч Конституції України і встановленій конституційній процедурі.

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає такі документи:

 • письмова заява про участь у відборі, у якій у якій зазначаються номер телефону та адреса електронної пошти для здійснення зв’язку, а також відомості про відсутність обмежень, визначених частиною п’ятою статті 50 Закону;
 • резюме (у довільній формі);
 • автобіографія (у довільній формі);
 • мотиваційний лист;
 • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копія трудової книжки (за наявності);
 • копії документів про вищу освіту з додатками, вчене звання та наукові ступені (за наявності);
 • копії документів, що засвідчують володіння державною мовою та англійською мовою;
 • письмова згода на обробку персональних даних та опублікування прізвища, імені та по батькові на офіційному вебсайті Міністерства.

Зазначені документи надсилаються в електронному вигляді з 20 травня 2020 року по 25 травня 2020 року включно (до 23:59 год.) на електронну адресу: [email protected] з позначкою «Документи на участь у доборі кандидатури на посаду Уповноваженого». Документи, у тому числі фотокопії підписаних заяви про участь у доборі та згоди на обробку персональних даних, надсилаються одним листом, кожен документ окремим файлом. Документи повинні бути придатні для опрацювання (прочитання).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі, має право подати додаткову інформацію щодо своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня, бездоганної ділової репутації тощо.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе учасник добору. Документи для участі у доборі, які надійшли після закінчення встановленого строку, не розглядаються.

Про дату, час і місце проведення співбесіди допущені до неї особи будуть поінформовані в індивідуальному порядку через засоби зв’язку, зазначені в їхніх заявах.

Контактний телефон для довідок: (044) 235-73-36