Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання державної субсидії розповсюджувачам видавничої продукції (книжкової продукції)»

Активне

За результатами консультацій з Державною регуляторною службою України та відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання державної субсидії розповсюджувачам видавничої продукції (книжкової продукції)» (далі – проект Постанови).

Проект Постанови розроблено Міністерством культури та інформаційної політики України відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження» від 19 червня 2022 року № 2313-IX.

Метою прийняття акта є затвердження Порядку надання державної субсидії розповсюджувачам видавничої продукції (книжкової продукції).

Проект Постанови та аналіз регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному вебсайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій та електронній формі за такими адресами:

Міністерство культури та інформаційної політики України

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601

Адреса електронної пошти: [email protected]

Державна регуляторна служба України

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011

Адреса електронної пошти: [email protected]