Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 303»

Активне

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про оприлюднення проекту  проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 303» з метою одержання зауважень і пропозицій до нього від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект регуляторного акта розроблено з метою уможливлення здійснення Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення своїх повноважень у відповідності до Закону України «Про медіа» в частині здійснення заходів державного нагляду та контролю в сфері медіа на період воєнного стану.

Проектом регуляторного акта передбачається встановити те, що заходи державного нагляду та контролю за дотриманням субʼєктами у сфері медіа вимог законодавства у сфері медіа протягом періоду воєнного стану здійснюються за рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Проект регуляторного акта оприлюднено шляхом розміщення на офіційному вебсайті Міністерства культури та інформаційної політики України за посиланням https://www.mkip.gov.ua/content/proekti-regulyatornih-aktiv.html.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови оприлюднено шляхом розміщення на офіційному вебсайті Міністерства культури та інформаційної політики України за посиланням https://mkip.gov.ua/content/analizi-regulyatornih-aktiv.html.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси:

  • Міністерства культури та інформаційної політики України: вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, Е-mail: [email protected]
  • Державної регуляторної служби України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, Е-mail: [email protected]