Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту Закону України«Про внесення змін до Закону України «Про народні художні промисли»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про народні художні промисли»(далі – проект Закону) з метою одержання зауважень і пропозицій до нього від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект Закону розроблено Міністерством культури та інформаційної політики України на виконання пункту 3 статті 1 Указу Президента України від 18 серпня 2020 року № 329 «Про заходи щодо підтримки сфери культури, охорони культурної спадщини, розвитку креативних індустрій та туризму».

Метою прийняття акта є створення правових, економічних та організаційних умов для запровадження механізму обліку, збереження та використання даних про майстрів та суб’єктів народних художніх промислів шляхом створення державного реєстру майстрів народних художніх промислів.

Проект Закону та аналіз регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному вебсайті Міністерства культури та інформаційної політики України за посиланням https://mkip.gov.ua/content/proekti-regulyatornih-aktiv.html.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Закону у письмовій та електронній формі за такими адресами:

Міністерство культури та інформаційної політики України

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601

Адреса електронної пошти: [email protected]


Державна регуляторна служба України

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011

Адреса електронної пошти: [email protected]