Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦИРК ІМЕНІ Ф. Д. ЯШИНОВА»

Опубліковано:
Завершено

10 серпня 2021 року у Міністерстві культури та інформаційної політики України відбулося друге засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Державного підприємства «Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшинова».

Конкурсна комісія, керуючись нормами Закону України «Про культуру», Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016 року № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року № 809/28939 прийняла рішення:

Визначити ЖИТНИЦЬКОГО Олексія Анатолійовича переможцем конкурсного добору на посаду директора Державного підприємства «Харківський державний цирк імені Ф.Д. Яшинова»