Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Результати першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Державного підприємства «Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України»

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до частини шостої статті 21-5 Закону України «Про культуру» інформуємо про наступне.

За результатами першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Державного підприємства «Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України», яке відбулося 08 лютого 2022 року, до участі в конкурсному доборі на посаду директора Державного підприємства «Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України» допущено Зайцева Олександра Семеновича.

Друге засідання відбудеться 10 лютого 2022 року о 14:30 в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (м. Київ, вул. Франка Івана, 19, каб. 102).

Увага! Для дотримання встановлених карантинних обмежень та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 акредитація не здійснюватиметься! За перебігом засідання можна слідкувати на ютюб-каналі МКІП за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCgLarZawhgHPjKy008t3Y2w