Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Результати першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.

Опубліковано:
Завершено

За результатами першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора-художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, яке відбулося 07 лютого 2022 року, до участі в конкурсному доборі на посаду генерального директора-художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського допущено Вантуха Мирослава Михайловича.

Друге засідання відбудеться 09 січня 2022 року о 16-00 в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (м. Київ, вул. І. Франка, 19, каб. 102).

Увага! Для дотримання встановлених карантинних обмежень та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 акредитація не здійснюватиметься! За перебігом засідання можна слідкувати на ютюб-каналі МКІП за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCgLarZawhgHPjKy008t3Y2w