Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Результати першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва»

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до частини шостої статті 21-5 Закону України «Про культуру» інформуємо про наступне.

За результатами першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва», яке відбулося 14 січня 2022 року, до участі в конкурсному доборі на посаду генерального директора Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва» допущено Гаврюшенка Володимира Єгоровича.

Друге засідання відбудеться 14 січня 2022 року о 14:30 в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (м. Київ, вул. І. Франка, 19, каб. 102).

Увага! Для дотримання встановлених карантинних обмежень та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 акредитація не здійснюватиметься! За перебігом засідання можна слідкувати на ютюб-каналі МКІП за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCgLarZawhgHPjKy008t3Y2w