Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Результати засідання Комітету з присудження премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини

Опубліковано:
Завершено

17 листопада 2022 року відбулося засідання Комітету з присудження премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини.

Довідково: Премія за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини заснована постановою Кабінету  міністрів України від 23 листопада 2016 року № 841 «Про премії за досягнення у сфері культури і мистецтва» та присуджується фольклористам, етнографам, дослідникам, науковцям, збирачам-ентузіастам, фольклорним колективам, солістам (вокалістам, інструменталістам та танцюристам), майстрам-викладачам та керівникам дитячих творчих шкіл народних художніх промислів, які своєю діяльністю сприяють виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини етнокультурної спадщини та релігійних особливостей українського народу.

Претендентами на здобуття премії у цьому році стали:

  1. Корєшкова Антоніна Дмитрівна;

  2. Дем’ян Валентина Володимирівна заступник Голови Громадської організації «Центр розвитку «Демократія через культуру»».

За результатами таємного голосування Комітетом прийнято рішення про не присудження премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини у 2022 році.