Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Рівненський облмуздрамтеатр оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

На виконання Наказу Міністерства культури України № 497 від 01. 07. 2016 року “Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за № 1029/29159 дирекція КЗ «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • артист драми вищої категорії;
  • артист драми І категорії.

“Артист драми І категорії” – 1 шт. од., чоловік. Вимоги: наявність повної або базової вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) за спеціальністю «Актор драми» та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією актора драми ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років. Чоловік, від 30 років.

«Артист драми вищої категорії» – 1 шт. од., чоловік. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією «Актор драми» I категорії не менше 3 років. Чоловік, від 30 років

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі 30.04.2021 року.

Документи, які необхідно надати претенденту на посаду для участі в конкурсі:

  • заява про участь в конкурсі написана власноруч на ім’я Голови конкурсної комісії що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту.

Працівники, які знаходяться із Рівненським обласним академічним українським музично-драматичним театром в трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Адреса, за якою подають документи: 33028 м. Рівне, Театральна площа 1, відділ кадрів Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Документи приймаються щоденно з 9:00 до 13.00 та з 14.00 до 17:00, крім суботи, неділі та святкових днів у відділі кадрів. Довідки з питань проведення конкурсу тел. +380685393889.