Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр юного глядача на Липках» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

ТВЗК ««Київський академічний театр юного глядача на Липках» (м.Київ, вул. Липська 15/17) відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 року, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • артист драми другої категорії.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр).

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

  • заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, порт фоліо.

Працівники, які знаходяться із ТВЗК ««Київський академічний театр юного глядача на Липках» в трудових відносинах та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Документи від претендентів приймаються до 27 червня 2021 року за адресою: М.Київ, вул.Липська 15/17 (відділ кадрів театру).

Дата і місце проведення конкурсу: 30 червня 2021 року за адресою: м.Київ, вул.Липська 15/17. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел. 044-253-54-83, або за електронною адресою: [email protected].