Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Стаж роботи в художньо-виробничому напрямку: для магістра – не менше 1 року, спеціаліста – не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Претенденти на цю посаду повинні знати: Історію образотворчого та театрального мистецтва; основи пластичної виразності ляльки; основи техніки руху ляльки; техніку і технологію розкрою та виготовлення костюму;  пра­вила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої сані­тарії та протипожежного захисту.

  • Репетитор з техніки мови

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи: для магістра – не менше 1 року, спеціаліста – не менше 2 років.

Претенденти на цю посаду повинні знати: Теорію та практику техніки мови; методику педагогічної, тренажної роботи; основи акторської майстерності; класичну та сучасну драматургію; класичну та сучасну літературу; поточний репертуар свого театру (колективу) і нові твори, що плануються до постановки; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.  

  • Звукорежисер вищої категорії

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією звукорежисера театрально – видовищного підприємства І категорії не менше 3 років.

  • Артист-ляльковод, провідний майстер сцени

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста – ляльковода (театру ляльок) вищої категорії не менше 5 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно – художню спрямованість театру; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; досконале володіння технікою ляльководіння; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

  • Художник – оформлювач

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Вища освіта (магістр, спеціаліст, бакалавр) відповідного напрямку підготовки. Стаж роботи: для магістра – не менше 1 року, спеціаліста – не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.. Не повна вища освіта (молодший спеціаліст), стаж роботи за професією:– не менше 4 років. Професійно-технічна освіта, зі стажем роботи – не менше 5 років. За відсутності профільної освіти – стаж роботи не менше 6 років

Претенденти на цю посаду повинні: Представити портфоліо-  власні роботи, ескізи  реклами, панно, плакатів, афіш, буклетів тощо. Претенденти мають знати: базовий UX/UI Design, основи Adaptive design та Pixel Perfect Design, специфіку роботи зі створення макетів.

  • Художник – модельєр

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Вища освіта (магістр, спеціаліст, бакалавр) відповідного напрямку підготовки. Стаж роботи в художньо-виробничому напрямку: для магістра – не менше 1 року, спеціаліста – не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.. Не повна вища освіта (молодший спеціаліст), стаж роботи за професією:– не менше 4 років. Професійно-технічна освіта, зі стажем роботи – не менше 5 років. За відсутності профільної освіти – стаж роботи не менше 6 років.

Претенденти на цю посаду повинні знати: Історію костюму та моди; техніку і технологію розкрою та виготовлення костюму; технологію матеріалів; основи майстерності художника – постановника; історію вітчизняного та світового театрального і образотворчого мистецтва; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Претенденти на вакантні посади повинні подати наступні документи:

  • заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;творче резюме, портфоліо.

Документи приймаються до 26 лютого 2024р. включно за адресою: м.Київ, вул.Грушевського, 1А, каб.303.

Конкурс на заміщення вакантних посад відбудеться 28 лютого 2024р. о 12:00 в приміщенні театру. Телефон для довідок: (044) 278-05-66