Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Театрально – видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне
  • Артист – ка драми ІІ категорії (неповна зайнятість)

Завдання та обов’язки. Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах театру доручені йому ролі як на стаціонарі, так і на гастролях і виїздах. Повинен володіти необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю для створення сценічних образів. Зобов’язаний володіти елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних засобів; з’являтись на репетиції творчо підготовленим, постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно займатися тренажем; зберігати і підтримувати зовнішню форму, що відповідає характеру виконуваних ролей; у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу. Повинен знати: Класичну і сучасну драматургію; теорію і практику майстерності актора; закони сценічної мови і сценічного руху; методи тренажу і самостійної роботи над роллю.

Кваліфікаційні вимоги:

  • Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр, бакалавр).

Без вимог до стажу роботи. Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру. Артист – ка драми вищої категорії (неповна зайнятість) Завдання та обов’язки. Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах театру доручені йому ролі як на стаціонарі, так і на гастролях і виїздах. Повинен володіти необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю для створення сценічних образів. Зобов’язаний володіти елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних засобів; з’являтись на репетиції творчо підготовленим, постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно займатися тренажем; зберігати і підтримувати зовнішню форму, що відповідає характеру виконуваних ролей; у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу.

Повинен знати:

  • Класичну і сучасну драматургію;
  • теорію і практику майстерності актора;
  • закони сценічної мови і сценічного руху;
  • методи тренажу і самостійної роботи над роллю.

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).

Стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) I категорії, ІІ категорії не менше 2 років Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

− Заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;

− Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку із вклеєною фотокарткою;

− Копію документа, що посвідчує особу;

− Копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;

− копія військовооблікового документа про перебування на військовому обліку,

− копія трудової книжки (за наявності ) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;

− Творче резюме.

Документи від претендентів приймаються до 25 серпня 2023 року (включно), з 11:00 по 16:00 з понеділка по п’ятницю, за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 7-А Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Довідки з питань проведення конкурсу надаються за електронною адресою [email protected]. Дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад 29 серпня 2023 року о 11:00. Конкурс проходитиме за адресую: м. Київ, вул. Шовковична, 7-А. Програма конкурсу: вірш, монолог. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу театр житлом не забезпечує.