Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистичного та художнього персоналу

Активне
 • Артист-ляльковод, провідний майстер сцени – 6 штатних одиниць;
 • Артист-ляльковод, вищої категорії  –  7 штатних одиниць;
 • Артист-ляльковод I-ї категорії  – 3 штатних одиниці.

Кваліфікаційні вимоги :

Повна вища освіта відповідного напряму ( бакалавр, магістр), підвищення кваліфікації.

Стаж роботи не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

Яскрава творча індивідуальність, видатні сценічні здібності, вільне володіння елементами внутрішнього та зовнішньої техніки акторської майстерності, досконале володіння технікою ляльководіння, широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

Завдання та обов’язки:

Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах доручені йому ролі, володіє технікою ляльковедення, виконує мовні і технічні шуми, проводить часткове переставлення декорацій. Зобов’язаний постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно тренуватися; з’являтися на репетиції творчо підготовленим; у разі виробничої потреби терміново готувати роль; володіти необхідними музичними і вокальними навичками.

 • Художник-оформлювач ігрових ляльок – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта  (магістр, спеціаліст, бакалавр) відповідного напрямку підготовки. Стаж роботи: для магістра – не менше 1 року, спеціаліста – не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років. Не повна вища освіта (молодший спеціаліст), стаж роботи за професією: не менше 4 років. Професійно-технічна освіта, зі стажем роботи не менше 5 років. За відсутності профільної освіти – стаж роботи не менше 6 років.

Повинен знати:

Основи пластичної виразності ляльки, основи техніки руху ляльки, правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Художник з освітлення  – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги:

Базова освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст). Для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Повинен знати:

Нові технічні досягнення в сфері театрального освітлення, розвиток сценографії, основи світло-кольорознавства, композиції простору, електротехніку, оптику, комп’ютерну техніку, навички програмування світла – створення світлової партитури; конструкції освітлювальної апаратури; принципи художнього освітлення; призначення світлофільтрів; досвід роботи з електроприладами; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Звукооператор – 2 штатні одиниці

Кваліфікаційні вимоги:

Базова вища освіта відповідного напряму підготовки ( магістр, бакалавр, молодший спеціаліст). Для магістра, бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Повинен знати:

Технічні характеристики, правила монтування, ремонту та експлуатації звукової апаратури; акустичні можливості сценічних площадок; досягнення в галузі акустики та звукової техніки; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Головний художник – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги:

Вища фахова освіта ( магістр, бакалавр ) та досвід роботи не менше 3 років.

Повинен знати:

Чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; методологію творчого процесу; принципи створення та використання всіх компонентів сценічного оформлення; історію декораційного мистецтва; сценографії; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; організацію праці та управління; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Художник-постановник – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта ( бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації  та стаж  роботи не менше 3 років.

Повинен знати:

Чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; технологію виготовлення всіх компонентів сценічного оформлення; історію декоративного мистецтва; досвід вітчизняної та світової сценографії, новітні технології; історію музики, театру, балету; основи економіки, організацію праці та управління; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Художник-бутафор – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта ( бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації  та стаж  роботи не менше 3 років, середньо-спеціальна освіта відповідного напряму підготовки, стаж роботи не менше 5 років.

 • Художник – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова середня освіта, професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації, стаж роботи  за професією художника не менше 3 років.

 • Керівник літературно-драматургічної частини – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги:

Повна освіта відповідного напряму (бакалавр, магістр), післядипломна освіта в галузі управління, стаж роботи не менше 3 років.

Повинен знати:

Чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; історію театру, музики, балету, літератури; основи музичної драматургії; класичний і сучасний репертуар; класичну і сучасну літературу; основи видавничої справи; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського та трудового права; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 • Завідувач постановочною частиною – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта (бакалавр, магістр), післядипломна освіта в галузі управління, стаж роботи в галузі культури  не менше 3 років.

Повинен знати:

Повинен знати:

Організацію творчо-виробничого процесу; основи економіки і планування; техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовуються у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; специфіку творчої роботи; основи бухгалтерського обліку і звітності; економіку та організацію праці та управління виробництвом;  правила і норми охорони праці, виробничої санітари та протипожежного захисту.

Потрібні документи:

 1. Заява конкурсанта;
 2. Заповнена особова картка ( форма П-2ДС);
 3. Дві фотокартки;
 4. Копія документа , що посвідчує особу;
 5. Копія трудової книжки;
 6. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 7. Творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з Тернопільським

академічним театром актора і ляльки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Претендентам при подачі заяв на участь у конкурсі буде надано зміст творчого завдання.

Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки переможця конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Конкурс відбудеться за адресою:

м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 15, приміщення Тернопільського  академічного обласного театру актора і ляльки,

04 червня 2024 року (  два етапи в один день):

 • 1 етап  ( розгляд документів) о 10-00 год
 • 2 етап ( ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) 0 12-00 год.

Адреса, за якою подаються документи:

46001, м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 15, приміщення Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки або на електронну пошту [email protected] з відміткою «Конкурс»

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі 31 травня 2024 року

Телефон для довідок: ( 0352) 52-49-55, 25-07-10,

 ел.пошта: [email protected]