Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ТВЗК «Київський академічний театр «Колесо» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Колесо» на виконання п. 2 розділу 3 Наказу Міністерства культури № 497 від 01.07.2016 р. “Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

  • “Артист драми I категорії” ( 1 штатна одиниця 0,5 посадового окладу): повна вища освіта – артист драми (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста драми в професійному театрі не менше 1 року в різних жанрах. Яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність та висока кваліфікація, виконання головних ролей юнаків у виставах театру. Вокальні та танцювальні дані для виконання сольних та групових номерів. Каскадерські навички обов’язково.
  • «Провідний майстер сцени» (1 штатна одиниця 0,5 посадового окладу): Повна вища освіта зі спеціальності актор театру (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми вищої/1 категорії категорії не менше 5 років. Почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних чоловічих ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; досконале володіння елементами акторської майстерності; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

Умови оплати праці:

  • артист драми І категорії (1 шт. од.) – 0,5 % посадового окладу, відповідно до штатного розпису театру;
  • провідний майстер сцени (1 шт. од.) – 0,5 % посадового окладу, відповідно до штатного розпису театру.

Інформація про строковість призначення на посаду: Контракт від 1 до 3 років.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

  • заяву про участь у конкурсі (у довільній формі);
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявністю);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме – (відео-візитки, роздруковані кольорові фотографії або на диску).

Останній день прийому документів: 13.08.2021 р., документи подавати в паперовому вигляді в приміщенні театру за адресою: м. Київ, Андріївський узвіз. буд. 8

Дата, час і місце проведення конкурсу: 17.08.2021 р. о 15.00;  м. Київ, Андріївський узвіз. буд. 8.

Інформація з питань проведення конкурсу: Цуркан Анна Миколаївна – Старший інспектор з кадрів, тел. 095 806 13 85. eл.адреса: [email protected].

Подання документів: Бондар Людмила Павлівна – Заступник директора, тел. 0950128674.

Подавати документи слід в паперовій формі в приміщенні театру: м. Київ, Андріївський узвіз. буд. 8.