Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В липні-жовтні 2021 р. проходить ІІІ Міжнародний Художній Фестиваль МАЛЮЙ.UA.

Опубліковано:
Завершено

В липні-жовтні 2021 р. проходить ІІІ Міжнародний Художній Фестиваль МАЛЮЙ.UA.

В конкурсі можуть взяти участь юні художники зі всієї України від 5 до 25 років. Роботи 50 переможців поїдуть до Чорногорії на виставку, яка відбудеться 25-31 жовтня в культурно-інформаційному центрі “Budo Tomovic”.

Поважне журі складається з видатних чорногорських фахівців культури та мистецтва. Голова журі – директор Національного музею Чорногорії Анастасія Міранович. До журі входять: видатні чорногорські художники Мірко Драгович, Дарко Дрлевич, Роман Джуранович, Матан Вуксевич, Хайдана Костич, культурний діяч Ваня Вукович, директор КІС “Budo Tomovic” Сніжана Буржан, директор Вищої школи мистецтв ім. Петара Любарди Гордана Томашевич.

Конкурсні роботи повинні бути оригінальними, а не копіями відомих зображень. Приймаються малюнки, картини, колажі, витинанки, комп’ютерна графіка, вишивка (за авторським малюнком) на будь-яку тему, максимальний розмір – А2. Робота може бути представлена на папері, полотні, картоні, тканині, дереві і т.п. Можна використовувати будь-які матеріали: олію, акварель, олівці, пастель, гуаш, рапідограф і т.ін.

Всі деталі на сайті http://adrum.com.ua

Фестиваль організований Асоціацією розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушен і продакшен компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України. Генеральний партнер Windrose Airlines.

Facebook: https://www.facebook.com/events/340002007729021

Instagram: @adrum.ukraine