Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ВАЖЛИВО! МІП спільно з ДМСУ та ДПСУ на період воєнного стану визначили оновлену інструкцію погодження в’їзду іноземних журналістів на територію тимчасово окупованого Криму

Опубліковано:
Завершено

Міністерство інформаційної політики України спільно з Державною міграційною службою України та Державною прикордонною службою України вирішили на період дії правового режиму воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 26 листопада 2018 року № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні», залишити в силі механізм доступу іноземних журналістів до тимчасово окупованого Криму в період воєнного стану, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 367 «Про затвердження Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї», з дещо оновленою інструкцією, яка буде діяти на період, визначений Указом Президента України від 26 листопада 2018 року № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні».

Звертаємо увагу, що остаточне рішення про пропуск іноземних журналістів на територію тимчасово окупованого Криму буде прийматися Держприкордонслужбою в рамках покладених на неї повноважень з впровадження правового режиму воєнного стану.