Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ЗАПОРІЗЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТЕАТР-ЛАБОРАТОРІЯ "ВІ" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві» (надалі Театр «Ві») (69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, Оголошуємо конкурс на заміщення вакантної посади:

«Головний режисер» – одна вакантна посада

Кваліфікаційні вимоги.
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за відповідною професією (спеціальністю) режисера-постановника, режисера не менше 3-х років.
«Актор драми ІІ категорії» – одна вакантна посада
Кваліфікаційні вимоги.
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр). До конкурсу допускаються випускники, а також студенти останнього курсу театральних навчальних закладів.

Дата і місце проведення конкурсу: 05.03.2020 р.; 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35 (другий поверх), тел./факс (061) 286-54-89, 286-54-23, е-mail: [email protected].
Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 11.03.2020 р.
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Театру «Ві» заяву про участь в конкурсі у довільній формі.
До заяви додаються такі документи:

  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію документу про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 12.03. 2020 року о 12:00 години, за адресою : 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35, Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»;
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 12.03. 2020 о 13:00 години, за адресою : 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35, Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві» (початок реєстрації – о 11:00).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Для довідок : (061) 286 – 54- 89 (відповідальний секретар) електронна адреса: e-mail: [email protected]

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу, Театр «Ві» житлом не забезпечує.

Дата оприлюднення результатів конкурсу. Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури, молоді та спорту України.