Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про культуру» щодо державної підтримки народної культури»

1.Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення: Міністерство культури та інформаційної політики України.

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог пункту 12 Порядку Проведення консультацій з громадськістю з питань формування державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на обговорення у форматі електронних консультацій з громадськістю виносився проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про культуру» щодо державної підтримки народної культури».  20 червня 2023 року законопроєкт було оприлюднено у розділі «Для громадськості» підрозділ «Електронні консультації з громадськістю» офіційного вебсайту МКІП.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

У період проведення електронних консультацій з громадськістю до МКІП зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб не надходили.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Міністерства культури та інформаційної політики України за результатами обговорення:

 Зауваження та пропозиції від громадськості могли надсилатися представниками громадськості до 10 липня  2023 року в електронному вигляді за електронною адресою: [email protected]. За період громадського обговорення до МКІП не надходили пропозиції щодо змісту проєкту Закону від фізичних та юридичних осіб.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Зауваження/пропозиції відсутні.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Головним розробником за результатами громадського обговорення прийнято рішення щодо надсилання проєкту Закону на погодження до заінтересованих органів.