Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження Стандарту профільної музичної освіти, що здобувається на основі початкової музичної освіти одночасно з повною загальною середньою освітою»

 1.Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Міністерство культури та інформаційної політики України.

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог пункту 12 Порядку Проведення консультацій з громадськістю з питань формування державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на обговорення у форматі електронних консультацій з громадськістю виносився проєкт наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про внесення змін до Положення про мистецьку школу» (далі – проект наказу).

29 листопада 2023 року проєкт наказу було оприлюднено у розділі «Медіа блок» підрозділ «Оголошення» офіційного вебсайту МКІП.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

У період проведення електронних консультацій з громадськістю до МКІП пропозицій і зауважень до проекту акта не надійшло.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли за результатами обговорення:

За період громадського обговорення, яке проходило  з 29 листопада по 15 грудня 2023 року до МКІП на електронну адресу уповноваженої особи за проведення консультацій щодо проєкту наказу [email protected],  пропозиції та зауваження не надійшли.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження не надходили.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Головним розробником попередньо проводились консультації із зацікавленими сторонами та за результатами обговорення прийнято рішення щодо затвердження проекту акта.