Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку створення резерву працівників сфери культури та інформаційної сфери  для роботи на деокупованих територіях України»

Активне

1.Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Міністерство культури та інформаційної політики України.

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог пункту 12 Порядку Проведення консультацій з громадськістю з питань формування державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на обговорення у форматі електронних консультацій з громадськістю виносився проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку створення резерву працівників сфери культури та інформаційної сфери  для роботи на деокупованих територіях України» (далі – проект постанови).

18 січня 2024 року проєкт постанови було оприлюднено у розділі «Медіа блок» підрозділ «Оголошення» офіційного вебсайту МКІП.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

У період проведення електронних консультацій з громадськістю до МКІП пропозицій і зауважень до проекту акта не надійшло.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли за результатами обговорення:

За період громадського обговорення, яке проходило з 18 січня по 02 лютого 2024 року, до МКІП на електронну адресу уповноваженої особи за проведення консультацій щодо проєкту постанови [email protected], пропозиції та зауваження не надійшли.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження не надходили.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Головним розробником попередньо проводились консультації із зацікавленими сторонами та за результатами обговорення прийнято рішення щодо надсилання проєкту акта на погодження до заінтересованих органів.