Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Звіт за результатами громадського обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Український культурний фонд"

Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю

щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Український культурний фонд»

1.Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Міністерство культури та інформаційної політики України.

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог пункту 12 Порядку Проведення консультацій з громадськістю з питань формування державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на обговорення у форматі електронних консультацій з громадськістю виносився проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Український культурний фонд»

20 грудня 2021 року проєкт Закону було оприлюднено у розділі «Для громадськості» підрозділ «Електронні консультації з громадськістю» офіційного вебсайту МКІП.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

У період проведення електронних консультацій з громадськістю до МКІП надійшли зауваження від Коаліції дієвців культури та від громадянина Сергія Усовіча.

Директоратом креативних індустрій та книговидання були опрацьовані пропозиції та зауваження до проєкту акта.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Міністерства культури та інформаційної політики України за результатами обговорення:

За період громадського обговорення, яке проходило  з 20 грудня 2021 року по 20 січня 2022 року до МКІП на електронну адресу [email protected] надійшли 2 електронні листи з пропозиціями щодо змісту проєкту Закону.

Більш детальна інформація щодо конкретних пропозицій та зауважень, отриманих за час проведення електронних консультацій з громадськістю наведена у додатку до звіту.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Інформація щодо врахування зауважень/пропозицій наведена у додатку до звіту.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Головним розробником попередньо проводились консультації із зацікавленими сторонами та за результатами опрацювання зауважень і пропозицій, які наведені у додатку до звіту прийнято рішення щодо надсилання проєкту акта на погодження до заінтересованих органів.