Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Звіт за результатами проведення Міністерством культури та інформаційної політики України електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Антикорупційної програми Міністерства культури та інформаційної політики України на 2023-2025 роки

1.Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення: Міністерство культури та інформаційної політики України.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог пункту 12 Порядку Проведення консультацій з громадськістю з питань формування державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на обговорення у форматі електронних консультацій з громадськістю виносився проект Антикорупційної програми Міністерства культури та інформаційної політики України на 2023-2025 роки.  27 червня 2023 року проект Антикорупційної програми Міністерства культури та інформаційної політики України на 2023-2025 роки було оприлюднено у розділі «Для громадськості» підрозділ «Електронні консультації з громадськістю» офіційного вебсайту МКІП.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

У період проведення електронних консультацій з громадськістю до МКІП зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб не надходили.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Міністерства культури та інформаційної політики України за результатами обговорення:

 Зауваження та пропозиції від громадськості могли надсилатися представниками громадськості до 12 липня  2023 року на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України, вул. І.Франка, 19, м. Київ, 01601, або адресу електронної пошти: [email protected]. За період громадського обговорення до МКІП не надходили пропозиції щодо змісту проекту Антикорупційної програми Міністерства культури та інформаційної політики України на 2023-2025 роки від фізичних та юридичних осіб.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Зауваження/пропозиції відсутні.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Прийнято рішення залишити проект Антикорупційної програми Міністерства культури та інформаційної політики України на 2023-2025 роки без змін та направити його на затвердження Міністру культури та інформаційної політики України.