Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ЗВІТ за результатами проведення Міністерством культури та інформаційної політики України електронних консультацій з громадськістю щодо проекту п’ятої періодичної доповіді України про виконання Європейської хартії регіональних мов або мов меншин

Активне

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення: Міністерство культури та інформаційної політики України.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог пункту 12 Порядку Проведення консультацій з громадськістю з питань формування державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на обговорення у форматі електронних консультацій з громадськістю виносився проект п’ятої періодичної доповіді України про виконання Європейської хартії регіональних мов або мов меншин. 06 травня 2024 року проект акта було оприлюднено у розділі «Громадянам», підрозділ «Електронні консультації з громадськістю» офіційного веб-сайту МКІП.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

У період проведення електронних консультацій з громадськістю зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб не надходили.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Міністерства культури та інформаційної політики України за результатами обговорення:

За період громадського обговорення, яке проходило з 06 по 16 травня 2024 року до МКІП, або на електронну адресу уповноваженої особи за проведення консультацій щодо проекту акта ([email protected].), зауваження та пропозиції не надійшли.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень: зауваження/пропозиції відсутні.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

За результатами обговорення прийнято рішення затвердити проект Доповіді без змін.