Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

1-2 вересня у Києві пройде Fashion Tech Summit

1-2 вересня 2018 року у Києві на території ЦУМу (вул. Хрещатик, 38) пройде освітній захід нового формату – Fashion Tech Summit.

Захід відбувається за інформаційної підтримки Міністерства інформаційної політики України. Ідеологи та засновники проекту – Дар’я Шаповалова та Наталія Моденова.

Початок – о 10:45 1 вересня.

Акредитація ЗМІ проводиться за електронно адресою [email protected].

Fashion Tech Summit – серія освітніх заходів, які стартували з Fashion Tech Summit 20 червня 2018 року в Парижі, де виступили представники компаній-лідерів модного ринку – Business of Fashion, Browns, Panoply, Launchmetrics, International Fashion Academy та інших. У Києві до учасників приєднаються представники Snapchat, Pinterest, 500 Startups, McKinsey & Company, Stanford University, IDEO і багатьох інших компаній.

На саміті також виступлять найкращі українські компанії і представлять свої успішні кейси. Серед них – Banda Agency, Kasta, MacPaw, Concepter та інші. Захід створить майданчик для спілкування з топовими українськими блогерами і digital-інфлюенсерами – в рамках програми саміту виступлять Аліна Френдій, Маша Тимошенко, Марія Гребенюк, Анна Андрес, Санта Дімопулос, Олександра Литвин, Саша Заєць.

Під час саміту відбудеться конкурс стартапів, який покликаний стати платформою для розвитку підприємництва та розробки інновацій в сфері перетину не тільки індустрій fashion і tech, але також широкого спектру креативних сфер, в числі яких – рітейл одягу. В рамках події Fashion Tech Summit оголошує конкурс на визначення перспективного проекту, який отримає професійний менторинг від спікерів саміту. Головою журі буде венчурний партнер 500 Startups з Сан-Франциско – Таня Соман. В рамках проекту також буде визначено три проекти, які отримають менторинг-сесію від спікерів Fashion Tech Summit.