Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

1 червня відбудеться презентація українсько-польської виставки «Сто днів. Війна очима дітей»

1 червня о 12.00 у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбудеться презентація українсько-польської виставки «Сто днів. Війна очима дітей». 

Цьогоріч День захисту дітей сумно співпав з першими ста днями повномасштабного вторгнення російського агресора на територію України. Тому музейники обрали саме таку тематику.

На виставці буде представлено близько півтори сотні малюнків українських і польських дітей з міста Лодзь, зібраних польською фундацією «Koper Pomaga». Роботи створені у травні 2022 р.

В експозиції виставки представлено також роботи українських дітей-біженців. Це художні емоційні розповіді про пережиту ними війну, що триває прямо зараз. Малюнки занурюють у дитячий світ бачення реалій важкого воєнного сьогодення та уявлень про мирне майбутнє. 

Виставка триватиме з 1 по 30 червня 2022 року. Після завершення експонування частину робіт буде передано воїнам – захисникам України на передову.

Автором ідеї та куратором виставки є генеральний директор Музею війни Юрій Савчук. Партнерами з польського боку – представники фундації «Koper Pomaga» Ніна Маліновська та Кароліна Новицька-Ткачик.