Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві розпочнеться Donbas Media Forum 2023

Donbas Media Forum цього року відбудеться у Києві 10-11 листопада. Дводенна конференція присвячена вивченню трансформацій, які переживає українська медійна спільнота через повномасштабне вторгнення. Форум буде проведений в офлайн форматі з онлайн-трансляцією головних панелей.

Міністерство культури та інформаційної політики стало співорганізатором заходу, а його представники візьмуть участь в ряді дискусій.

Одним із пріоритетів роботи Міністерства культури та інформаційної політики України є забезпечення свободи вираження поглядів, доступу до публічної інформації та створення сприятливих умов для провадження професійної діяльності журналістів. Donbas Media Forum стає невідʼємним майданчиком, де представники місцевих, регіональних та національних медіа можуть обмінюватися досвідом, взаємодіяти з представниками органів державної влади для подальшої підтримки своєї ефективної роботи на благо України, особливо в такі непрості часи, як зараз”, — зазначає Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції.

DMF є платформою для безпечної професійної дискусії серед медіапрофесіоналів Сходу та інших регіонів України. Цього року Форум виходить за межі Донбасу, адаптується під нові воєнні реалії, як і все українське суспільство.

«За останні півтора року повномасштабного вторгнення змінилося як суспільство, так і медіа — трансформувалися фізично та географічно. Багато журналістів були вимушені виїхати, деякі – стали до лав ЗСУ. Все це впливає на внутрішні процеси, менеджмент та звʼязок з авдиторією, яка теж у постійному русі: населення Сходу та Півдня виїжджає, асимілюється в інших містах, комьюніті регіональних медіа перестають існувати як цілісна одиниця. Тож відкритий діалог між представниками влади й медіа про особливості української інформполітики сьогодні є актуальними. Ми вимушені шукати шляхи виживання локальних медіа та ефективного інформування населення», — коментує тему голова ГО DII-Ukraine (організатори DMF) Любов Раковиця.

Організатори також анонсували Donbas Media Forum: Global — дводенну конференцію, яка вперше пройде у Варшаві 27-28 листопада. До участі запрошують журналістів та медіаекспертів з південного та східного регіонів.

ГО DII-Ukraine (раніше – Донецький Інститут Інформації) – організаторка щорічного Donbas Media Forum. Працює за напрямами інформаційної реінтеграції, протистояння інформаційній агресії та розвитку незалежного медіасередовища в Україні.
email: [email protected]