Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

10 листопада заступник Міністра Тетяна Попова відвідає радіотелевізійну передавальну станцію «Холми» Чернігівської філії Концерну РРТ

10 листопада заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова відвідає радіотелевізійну передавальну станцію «Холми» Чернігівської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Нещодавно, на рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, на РТПС «Холми» встановлено новий аналоговий телевізійний передавач потужністю 10 кіловат для збільшення зони впевненого прийому національних програм УТ-1,”UA:Суспільне мовлення”, у Корюківському, Семенівському, Новгород-Сіверському та інших районах Чернігівської області. Встановлення передавача дає можливість значного розширення вітчизняного інформаційного простору та запобігання негативному впливу російської пропаганди на мешканців північних районів Чернігівщини.

У заході також візьмуть участь голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч та генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Володимир Іщук.

Запрошуються представники засобів масової інформації до висвітлення заходу.

Акредитація: Андрій Подорван, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, тел. 066 463 26 93, e-mail: [email protected]. Кількість місць у транспорті обмежена, прохання заздалегідь повідомити про резерв.