Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

10 жовтня відбудеться прес-конференція за підсумками фестивалю української музики «Твоя Країна fest»

10 жовтня 2018 року о 13:00 в прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція на тему «Твоя Країна fest у 7 прикордонних містах. Підсумки фестивалю української музики».

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Юрій Стець, Міністр інформаційної політики України; Сергій Фоменко (Фома), лідер гурту «Мандри»; Марія Бурмака, Народна артистка України; Тарас Тополя, лідер гурту «Антитіла»; Олександр Максимчук, мистецька агенція «Інтерколор».

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Акредитація ЗМІ за електронною адресою: [email protected].

Коротко. Фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройшов за підтримки Міністерства інформаційної політики України у серпні-вересні у 7 прикордонних містах.

У ньому взяли участь гурти «Мандри», «Антитіла», «Тартак», GrozovSka Band, Іванка Червінська, Марія Бурмака та Gypsy Lyre.

29 вересня 2018 року фестиваль пройшов у Сарнах (Рівненська область, кордон з Білоруссю), 22 вересня – у Новоселиці (Чернівецька область, кордон з Румунією та Молдовою), 15 вересня – у Мукачеві (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 8 вересня – у Конотопі (Сумська область, кордон з Росією).

24 серпня фестиваль відбувся у прифронтовому Маріуполі (Донецька область), 18 серпня – у Генічеську (Херсонська область), неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом, 11 серпня – у Ізмаїлі (Одеська область), на кордоні з Румунією.