Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

11-13 грудня відбудуться зустрічі В. Жемчугова зі студентами херсонських ЗВО

11-13 грудня 2018 року у Херсоні відбудуться зустрічі студентів місцевих закладів вищої освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Так, 11 грудня зустріч пройде у Херсонській державній морській академії. Початок – о 13:10, актова зала (проспект Ушакова, 20).

12 грудня В. Жемчугов зустрінеться зі студентами Херсонського державного університету. Початок – о 10:15, 256 аудиторія (вул. Університетська, 27)

13 грудня зустріч пройде в Херсонському національному технічному університеті. Початок – о 12:15, 223 аудиторія (Бериславське шосе, 24).

Зустрічі проходитимуть у форматі «відкритого мікрофону» – кожен матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходів відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.