Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

11 вересня у Львові відбудеться презентація книги Березовця «Анексія: Острів Крим»

Український політичний експерт, кримчанин Тарас Березовець офіційно презентує свою першу книгу «Анексія: Острів Крим. Хроніки «гібридної війни» на Львівському Форумі Видавців, за підтримки провідного українського видавництва  Брайт-букс.

Подія відбудеться у п’ятницю, 11 вересня, об 11:00 годині, у Палаці мистецтв, у конференц-залі (вул. Коперника, 17). Одразу після офіційної презентації там же відбудеться спілкування  та автограф-сесія з автором книги Тарасом Березовцем, стенд з книгою No221 (1).

У книзі аналізуються події окупації Автономної Республіки Крим військами («зеленими чоловічками») Російської Федерації у хронологічному порядку: починаючи з 18 лютого 2014 року – початку масових розстрілів на київському Майдані Незалежності, коли Путін остаточно визначився з захопленням Криму і, закінчуючи 18 березня 2014 р, коли Крим і Севастополь «включили» до переліку суб’єктів РФ у Конституції Росії.

Ось що пише про книгу Тараса Березовця Олександр Янковський, відомий кримський журналіст: «Сподіваюсь, що ця книга допоможе українцям краще зрозуміти, що насправді було в лютому – березні 2014 року в Сімферополі, Севастополі та інших кримських містах.Чому півострів був захоплений практично без жодного пострілу. Та чи могли мирні громадяни протистояти до зубів озброєним окупантам».

Олег Медведєв, політичний консультант та радник Президента України Петра Порошенка, у своєму відгуку на книгу підкреслив, що «робота Березовця – це готова кримінальна справа проти Путіна та його поплічників».

«Анексія: острів Крим» містить ексклюзивні свідчення, надані спеціально для цієї книги українськими, російськими і міжнародними політиками та військовими, експертами, журналістами, активістами, які стали очевидцями окупації.

З 16 вересня книгу можна буде придбати у книжкових магазинах України, а також замовити через Інтернет на сайті Yakaboo.