Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

12 березня відбудеться прес-конференція «Світ побачить «Кіборгів», присвячена показові за кордоном художнього фільму «Кіборги»

12 березня об 12.30 в ІА “Укрінформ” відбудеться прес-конференція «Світ побачить «Кіборгів», присвячена показові за кордоном художнього фільму «Кіборги» про героїчних захисників Донецького аеропорту.

Учасники: Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України, Ахтем Сеітаблаєв, режисер «Кіборгів», Марія Іонова, народний депутат України, член Постійної делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи, Анатолій Соловей, Начальник управління публічної дипломатії МЗС.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України 

Коротко. У березні цього року художній фільм «Кіборги» про героїчні оборону Донецького аеропорту українськими воїнами, заснований на реальних подіях та створений в Україні, виходить в закордонний прокат.

Українські урядові структури планують провести презентацію фільму за участю воїнів-кіборгів, які стали прототипами героїв твору,митців, дипломатів, українських політиків та громадських активістів в ряді країн, зокрема, в США, Канаді, Австралії, Нідерландах, Польщі, Бельгії, державах Балтії та інших країнах Європи.

«Кіборги. Герої не вмирають» – український повнометражний художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит. Зйомки стрічки проходили у лютому – квітні 2017 року. Прем’єра кінокартини в Україні відбулась 6 грудня 2017 року — в День Збройних сил України. За перший вікенд фільм зібрав понад 8 мільйонів гривень, що стало рекордом для одного вікенду серед українських фільмів. За підсумками перших 8 тижнів прокату фільм також став рекордсменом за зборами для українських фільмів ( 22, 252 млн .грн.).

Адреса ІА «Укрінформ»:

вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ (ст. м. «Театральна»), зала 1.