Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

12 березня відбудеться презентація книги кримчанина, кандидата історичних наук і публіциста Сергія Громенка «#КримНаш. Історія російського міфу»

12 березня 2018 року за участі Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової  в ІА «Укрінформ» з 15:00 до 17:00 відбудеться презентація книги кримчанина, кандидата історичних наук і публіциста Сергія Громенка «#КримНаш. Історія російського міфу».

Уже четвертий рік поспіль на початку березня Росія посилює свої спроби виправдати анексію Криму. Намагаючись переконати своїх громадян та західні суспільства, що у 2014 році мала місце не збройна агресія, а «народне волевиявлення» кримчан за «мирне возз’єднання» із «Батьківщиною». Кремль вдається до численних маніпуляцій та відвертої фальші. За версією Москви, Крим – це споконвічна російська земля, до якої кримські татари та українці не мають жодного відношення, і яку Україні в обхід усіх законів подарував  Хрущов.

Наскільки правдивим є обґрунтування Росією її версії кримської історії? Чи достатніми є російські аргументи для виправдання анексії Криму? Чому Україна протягом останніх десятиліть не захищала свій інформаційний простір від кремлівських атак? Як сьогодні проходить боротьба з інформаційної агресією Росії? Як Україні перемогти Москву у битві за свідомість власних громадян та жителів Західного світу?

Відповіді на ці питання – на презентації книги кримчанина, кандидата історичних наук і публіциста Сергія Громенка «#КримНаш. Історія російського міфу».

Учасники: Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Сергій Громенко, кримський історик і публіцист, кандидат історичних наук, лауреат Міжнародного конкурсу ім. Єжи Гедройца;  Сергій Костинський, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Осман Пашаєв, виконавчий продюсер Кримської філії суспільного мовлення «UA:Крим»; Гульнара Бекірова, кримський історик, кандидат політичних наук, член українського ПЕН-клубу; Євген Магда, виконавчий директор Інституту світової політики; Василь Павлов, радник Заступника Глави Адміністрації Президента України, історик. 

Організатор: Міністерство інформаційної політики України 

Тривалість заходу: 15:00 – 17:00.

Адреса ІА «Укрінформ»:

вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ (ст. м. «Театральна»)