Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

12 серпня відбудеться друге засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору членів Експертної ради з держпідтримки виробництва патріотичних фільмів

12 серпня 2020 року о 09:00 у приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19, к. 102) відбудеться друге засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору членів Експертної ради при Міністерстві культури та інформаційної політики України з відбору кінопроєктів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Відповідно до пункту 41 Положення про Експертну раду, затвердженого наказом Міністерства культури України 17 квітня 2018 року № 335, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 квітня 2018 р. за № 477/31929 (зі змінами), на засіданнях конкурсної комісії можуть бути присутніми представники засобів масової інформації.

Трансляція засідання відбуватиметься на офіційному YouTube-каналі Міністерства культури та інформаційної політики України.