Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

12 вересня: "Регіональна ініціатива солідарності з кримськотатарським народом: утворення Ічнянського районного Товариства українсько-кримськотатарської дружби "Бірлік" на Чернігівщині"

12 вересня о 13.00 в ІА “Укрінформ” відбудеться прес-конференція на тему: “Регіональна ініціатива солідарності з кримськотатарським народом: утворення Ічнянського районного Товариства українсько-кримськотатарської дружби “Бірлік” на Чернігівщині” (Зала 1).

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Рефат Чубаров – голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України; Юлія Каздобіна – радник Міністра інформаційної політики; Микола Череп – голова Ічнянського районного Товариства українсько-кримськотатарської дружби “Бірлік”, голова ГО “Підприємець Ічнянщини”, член Спілки краєзнавців України; Андрій Іванець – координатор Таврійської гуманітарної платформи, кандидат історичних наук.

Коротко. 26 липня 2017 року в Ічнянському районі вперше відбувся День українсько-кримськотатарської дружби і солідарності. В ньому взяли участь члени Меджлісу кримськотатарського народу, представники органів влади та самоврядування Ічнянського району, Таврійської гуманітарної платформи, активісти громадських організацій Києва та Чернігівщини.

У День дружби і солідарності відбулися зустрічі кримчан з керівниками органів державної влади та самоврядування, науковцями, літераторами та іншими представниками громадськості Ічнянського району. У с. Крупичполе на честь українсько-кримськотатарського військового братерства було встановлено пам’ятний знак на місці зустрічі у 1659 році напередодні Конотопської перемоги військ гетьмана та кримського хана. 

Довідково. У процесі підготовки та проведення цього заходу на Ічнянщині виникла ідея утворення Товариства українсько-кримськотатарської дружби. На початку вересня воно було зареєстроване.

Під час прес-конференції будуть висвітлені цілі та завдання товариства, розказано про хід його створення, презентовано першу сувенірну медаль товариства “Бірлік”, а також обговорені деякі проблеми політики пам’яті України стосовно минулого Криму та корінного кримськотатарського народу.  

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.