Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

14-16 листопада відбудуться зустрічі В. Жемчугова зі студентами тернопільських ЗВО

14-16 листопада 2018 року у Тернополі відбудуться зустрічі студентів місцевих закладів вищої освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Так, 14 листопада зустріч пройде у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка. Початок – о 14:20, аудиторія 178 (вул. М. Кривоноса, 2).

15 листопада В. Жемчугов зустрінеться зі студентами Тернопільського державного медичного університету  імені І. Горбачевського. Початок – о 15:30, актова зала (майдан Волі, 1)

16 листопада зустріч пройде в ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Початок – о 15:00, актова зала (м. Збараж, вул. Д. Галицького, 48).

Зустрічі проходитимуть у форматі «відкритого мікрофону» – кожен матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходів відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.