Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

14 червня відбудеться показ першого фільму із циклу «Як починалася війна. Кінохроніки. Свідки»

14 червня 2019 року о 18:00 в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» відбудеться показ першого фільму «Після Майдану. Крим» з циклу документальних фільмів «Як починалася війна. Кінохроніки. Свідки», створених за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Після перегляду фільму передбачена дискусія, яку модеруватиме Єва Райська – журналістка, письменниця, фіналістка конкурсу «Кримський Інжир», одна з авторок антології «Кримський Інжир», статті Єви опубліковані у виданнях «Тиждень. UA», «The Ukrainians», «Zbruc».

У дискусії візьмуть участь: Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Василь Кметь, директор бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Амет Делявер Огли Бекір, медіатор Музею «Територія Терору»; Тетяна Гузик, журналіст, автор та режисер-документаліст.

Усього цикл включає 2 серії – друга серія має назву «Навала. Донбас». Усі ці фільми про людей, що були свідками та учасниками подій в Україні, коли почалася російсько-українська неоголошена війна та охоплюють період часу від поховання Небесної Сотні до перших перемог добробатів і визволення Маріуполя.

Перша серія, яка буде презентована в музеї, показує події, що стали певним «тектонічним зсувом» –  від Небесної сотні до початку навали в Криму. У фільмі беруть участь кримчани, громадяни України – школярі, студенти, представники кримськотатарської громади, представники добробатів. Всі, хто став свідками окупації Криму. Усі ті, хто наближає повернення півострова додому – в Україну.