Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

14 вересня Музей війни презентує артінсталяцію «З Україною в серці»

14 вересня о 10:00 Національний музей історії України у другій світовій війні (м. Київ, вул. Лаврська, 24) презентує новий артоб’єкт. Мапа України, утворена із синьо-жовтих стрічок, на яких неймовірні, щирі, вражаючі патріотичні написи, – тепер на території Меморіалу. Інсталяція подолала чималий шлях: її побачили у восьми містах України. Тепер вона повернулася до серця держави, щоб донести до киян та гостей столиці слова підтримки й любові.

За ініціативою компанії «Київстар» напередодні проведено захід Love UA, до якого мали нагоду долучитися жителі й гості міст західних областей України, а також переселенці з інших регіонів. Його метою було запросити кожного до втілення інтерактивної інсталяції – Мапи України. Тисячі людей взяли участь у її створенні – писали побажання на синьо-жовтих стрічках, висловлюючи свою любов до Батьківщини, рідних, ЗСУ, до всіх, хто підтримує наш народ. Бо слово – це теж наша зброя, якою ми можемо нищити ворогів та виліковувати рани.

Музей війни в м. Київ – кінцевий пункт призначення у тривалій подорожі Мапи. Нині вона – мов книга, наповнена словами тепла й доброти, побажаннями звитяги світла над темрявою. Прийдіть до Музею війни, прочитайте емоційні послання й отримайте ще більше натхнення для Перемоги. А ще це чудова локація з панорамним видом столиці для неймовірної осінньої фотосесії в ці сповнені обнадійливих новин із фронту дні.

У заході візьмуть участь організатори проєкту та музейники.

Акредитація ЗМІ:

тел.: 097 168 86 57, Жанна Очеретяна 

e-mail: [email protected]