Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

14 жовтня відбудеться презентація проєкту ArtArmor

14 жовтня о 12.30 на станції метро Майдан Незалежності в Києві відбудеться презентація проєкту «АртБроня».

Це унікальний проєкт не тільки для України, але й для світу. Тут мистецтво не фігурально, а буквально рятує життя. Бронеплити, переноски, бронежилети – звичайні люди по-різному називають цю просту, але надважливу річ. 

Учасники проєкту знайшли спосіб, як за допомогою мистецтва бронеплита знов дістане шанс урятувати життя. Вони відшукали справжні бронеплити, що вже успішно виконали свою місію в бою – зупинили ворожі кулі й осколки. І тепер найкращі й найвідоміші митці країни роблять із цих плит справжні унікальні артоб’єкти з винятковою історією.

Вони знов і знов не тривіально нагадуватимуть світу, що відбувається в Україні Та як українці потребують інструментів у цій боротьбі добра проти зла. А ще за допомогою цих артоб’єктів проєкт буде збирати на забезпечення новими плитами захисників України.

За кожною використаною бронеплитою стоїть героїчна історія врятованого життя. Моторошні сліди від куль, що ця плита зупинила, розповідають цю історію краще за будь-які слова. Так само й мистецтво вміє розповідати історії та викликати емоції без слів. 

Згоду на участь у проєкті вже дали такі відомі українські митці, як Тіберій Сільваші, Назар Білик, Петро Бевза, Андрій Блудов, Юрій Вакуленко, Олексій Сай, Світлана Ратошнюк, Антон Логов, Леонід Колодницький.

У розвитку проєкту беруть участь креативна агенція McCannKyiv і арткураторка і радниця з мистецтва Ірина Юферова. Ініціатором і організатором проєкту став волонтерський рух «Ukraine For Heroes».

Волонтерська команда працює в Рівному, але з перших днів війни надає допомогу цивільному населенню та військовим з Київської, Чернігівської, Сумської, Одеської, Харківської, Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Робота «Ukraine For Heroes» це:

  • SAVE UKRAINE. ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ: надання засобів індивідуального захисту та аптечок екстреної допомоги для захисників України.

  • HELP UKRAINE. ДОПОМОЖЕМО УКРАЇНІ: надання гуманітарної допомоги українцям, які постраждали внаслідок війни.

  • BUILD UKRAINE. ВІДБУДУЄМО УКРАЇНУ: проєктування та розвиток проєктів з будівництва житла, дитячих установ, відновлення зруйнованої соціальної інфраструктури.

Завдяки ретельній і прозорій фінансовій звітності про використання допомоги для гуманітарних потреб Рух здобув довіру міжнародних і локальних благодійних організацій, зокрема американського фонду СORE, співзасновником якого є відомий актор Шон Пенн.

Більше про Волонтерський рух: https://www.ukraineforheroes.com/ 

ArtArmor – мистецтво, що рятує життя