Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

15 червня на Михайлівській площі у Києві відкриється фотовиставка "КОМУНІЗМ = РАШИЗМ"

15 червня о 17.00 на Михайлівській площі в Києві відкриється вулична фотодокументальна виставка “КОМУНІЗМ = РАШИЗМ”.

Виставка на конкретних історіях людей демонструє, що криваві методи росії не змінилися. Підтвердження цьому – долі тринадцятьох жінок і чоловіків з ХХ та ХХІ століть. Більшість з них знищили лише за те, що вони були українцями, працювали на батьківській землі, розмовляли рідною мовою. Усі вони, на переконання росіян, не мали права на існування.

У 2022 році українці сповна усвідомили справжню сутність політики росії з примусового насадження «русского міра». Цю ідеологію можна назвати одним словом — «рашизм». 

Це явище почалося з комунізму. Їхні мета і дії — однакові. Тоталітарні режими для вбивства свідомо обирають найкращих. Як і у ХХ столітті, так і тепер, вже в столітті ХХІ, йде війна на суцільне фізичне знищення українців. 

Комунізм, не засуджений після розпаду Радянського Союзу, призвів до його повторення у сучасній Росії — до нинішнього рашизму. Призвів до війни, очевидцями якої ми є. Нині Україні випав історичний шанс належно розібратися зі своїм минулим. Одним із кроків у новому етапі дерадянізації, депутінізації сучасної України є матеріали цієї виставки.

Організатор: Галузевий державний архів Українського інституту національної пам’яті. Автори виставки: Ігор Кулик, Дарина Рогачук